יעדי התנדבות בעולם
רוצים להתנדב בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!
במסגרת הטיול הבא או אפילו מהספה בבית,
היום קל מתמיד לתמוך במטרות שחשובות לכם ברחבי העולם

יעדי התנדבות בעולם

איזה אזור מעניין אותך?

איזה תחום מעניין אותך?

התנדבות מהבית

רוצים להתנדב בחו"ל אבל בדיוק התחלתם לימודים? תכננתם לטוס להתנדב אבל נחת עליכם פרויקט חשוב בעבודה?
אין שום בעיה - דרך GivingWay אפשר להתנדב גם מהבית!
איך זה עובד?
אם יש לכם ידע בעיצוב גרפי, פיתוח אתרים, כתיבת תוכן, תרגום והגהה, רשתות חברתיות או גיוס כספים לעמותות – הידע שלכם יכול לסייע רבות לארגונים ללא כוונת רווח ברחבי העולם. דרך GivingWay אפשר לחפש ארגונים שזקוקים לשירותים שונים בהתאם לידע המקצועי שלכם ולהציע את עזרתכם אונליין, מהבית. לא תאמינו כמה ערך אפשר להביא אפילו בלי לקום מהספה!

אז מה זה GivingWay?

העולם נהייה כפר גלובלי. טיסות בינלאומיות נהיו הרבה יותר נגישות ופלטפורמות דיגיטליות מחברות בין אנשים מכל קצוות כדור הארץ. תחושה גוברת זו של קרבה התפשטה גם לתחום "המעשים הטובים" ואנשים היום מחפשים לתמוך במטרות שקרובות לליבם לא רק מתחת לבית אלא גם במקומות רחוקים יותר. חינוך, איכות הסביבה, בעלי חיים, שירותי בריאות ומגוון רחב של מטרות טובות אינם מטופלים רק ברמה מקומית אלא גם ברמה בינלאומית רחבה יותר.
חברת GivingWay מאפשרת, מצד אחד, לארגונים ללא כוונת רווח לתקשר באופן ברור את הצרכים שלהם, ולאנשים שרוצים לסייע, מצד שני, להעניק מזמנם או מכישוריהם בצורה היעילה ביותר. על ידי התנדבות בחו"ל, התנדבות "אונליין" מהבית או אפילו רק לחיצה על כפתור ה “Share” – ישנן דרכים רבות ומגוונות לקדם מטרות טובות וחברת GivingWay כאן כדי לעשות את כל זה אפשרי.
GivingWay היא חברה טכנולוגית (לא עמותה) שמשלבת כמה מהתחומים ה"חמים" ביותר היום בעולם התיירות, הטכנולוגיה והפילנטרופיה כדי לסייע לארגונים ללא כוונות רווח ברחבי העולם. GivingWay מקבלת עמלה על תשלומים שמשולמים דרך האתר, כמו תרומות ותשלומים אחרים לארגונים שבפלטפורמה.

סיד ישראל

האגודה לפיתוח בינלאומי – סיד ישראל, היא ארגון הגג של יותר מ-120 ארגוני חברה אזרחית, חברות פרטיות, מוסדות ממלכתיים וחוגים אקדמיים ישראלים הפועלים בתחום הפיתוח והסיוע הבינלאומי.
משימתנו היא סיוע ופיתוח בינלאומי מקצועי ופורה המבוצע על ידי חברה ישראלית ערכית ומעורבת באמצעות יחידים, ארגונים ומוסדות הפועלים במשותף עם חברות בעולם המתפתח ובאזורי מצוקה על בסיס כבוד והדדיות.
סיד ישראל הינו הסניף הישראלי של ארגון סיד הבינלאומי, המהווה פורום עולמי של אנשים ומוסדות העוסקים בפיתוח כלכלי וחברתי בר קיימא מאז שנת 1957. סיד העולמי זוכה למעמד מייעץ מיוחד בארגונים בינלאומיים רבים.
האגודה פועלת ליצירת סביבה מקצועית מסייעת המבוססת על החלפת ידע וניסיון, ליצירת מפת דרכים ברורה לעשייה הישראלית בעולם, להעלאת מודעות לנושא, לפיתוח מקצועי חוצה מגזרים ולבניית גשר בין ישראל לתפוצות ברוח תפישת ”תיקון עולם“. לתפישתנו, לעשייה ולמעורבות ישראליות בעולם המתפתח יש חשיבות כלכלית, דיפלומטית, מוסרית וערכית.