יעדי התנדבות באמריקה
מתנדבים בעולם עם "למטייל" & GivingWay
הפלטפורמה החינמית לאיתור יעדי התנדבות בכל העולם

יעדי התנדבות באמריקה

איזה אזור מעניין אותך?

איזה תחום מעניין אותך?

התנדבות מהבית

רוצים להתנדב בחו"ל אבל בדיוק התחלתם לימודים? תכננתם לטוס להתנדב אבל נחת עליכם פרויקט חשוב בעבודה?
אין שום בעיה - דרך GivingWay אפשר להתנדב גם מהבית!
איך זה עובד?
אם יש לכם ידע בעיצוב גרפי, פיתוח אתרים, כתיבת תוכן, תרגום והגהה, רשתות חברתיות או גיוס כספים לעמותות – הידע שלכם יכול לסייע רבות לארגונים ללא כוונת רווח ברחבי העולם. דרך GivingWay אפשר לחפש ארגונים שזקוקים לשירותים שונים בהתאם לידע המקצועי שלכם ולהציע את עזרתכם אונליין, מהבית. לא תאמינו כמה ערך אפשר להביא אפילו בלי לקום מהספה!

אז מה זה GivingWay?

העולם נהייה כפר גלובלי. טיסות בינלאומיות נהיו הרבה יותר נגישות ופלטפורמות דיגיטליות מחברות בין אנשים מכל קצוות כדור הארץ. תחושה גוברת זו של קרבה התפשטה גם לתחום "המעשים הטובים" ואנשים היום מחפשים לתמוך במטרות שקרובות לליבם לא רק מתחת לבית אלא גם במקומות רחוקים יותר. חינוך, איכות הסביבה, בעלי חיים, שירותי בריאות ומגוון רחב של מטרות טובות אינם מטופלים רק ברמה מקומית אלא גם ברמה בינלאומית רחבה יותר.
חברת GivingWay מאפשרת, מצד אחד, לארגונים ללא כוונת רווח לתקשר באופן ברור את הצרכים שלהם, ולאנשים שרוצים לסייע, מצד שני, להעניק מזמנם או מכישוריהם בצורה היעילה ביותר. על ידי התנדבות בחו"ל, התנדבות "אונליין" מהבית או אפילו רק לחיצה על כפתור ה “Share” – ישנן דרכים רבות ומגוונות לקדם מטרות טובות וחברת GivingWay כאן כדי לעשות את כל זה אפשרי.
GivingWay היא חברה טכנולוגית (לא עמותה) שמשלבת כמה מהתחומים ה"חמים" ביותר היום בעולם התיירות, הטכנולוגיה והפילנטרופיה כדי לסייע לארגונים ללא כוונות רווח ברחבי העולם. GivingWay מקבלת עמלה על תשלומים שמשולמים דרך האתר, כמו תרומות ותשלומים אחרים לארגונים שבפלטפורמה.